altram.pl
Twój koszyk: 0
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring firmy przez Internet

Strona główna  ?  Artykuły  ?  Monitoring firmy przez Internet


Monitoring firmy przez Internet
Telewizja przemysłowa CCTV stała się nieodłączonym elementem naszego życia, dlatego też niemal każde przedsiębiorstwo decyduje się na zabezpieczenie swojego mienia za pomocą tego typu systemu zabezpieczeń. Jedną z ciekawszych propozycji na budowę instalacji CCTV dla firmy jest gotowy zestaw ?monitoring firmy?, który dzięki odpowiednio dobranym podzespołom jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika.

Dzięki możliwości podłączenia systemy do sieci komputerowej możemy zdalnie monitorować to co się w niej dzieje, niezależnie od tego gdzie w danym momencie się znajdujemy. Proponowany zestaw CCTV umożliwia zdalny monitoring firmy przez Internet, sieć lokalną LAN oraz urządzenia mobilne.

Polecany przez wielu specjalistów z branży CCTV gotowy zestaw monitoring dla firmy składa się z następujących elementów: LC-8008 z dodatkowym dyskiem 500 GB, 8x kamery kompaktowa LC-471, 8x obudowa zewnętrzna, 8x wysokiej klasy obiektyw zmienno-ogniskowy 2,8-8 mm, 100 metrów przewodu zintegrowanego zasilanie + wizja, końcówki oraz 4x profesjonalny zasilacz do kamer CCTV.

Do podstawowych zalet użytkowych rejestratora cyfrowego LC-8008 renomowanej firmy LC Security można zaliczyć: jednoczesny zapis obrazu i dźwięku z 8 kanałów wideo i 8 kanałów audio, kompresja H.264, wielozadaniowość HEXAPLEX (podgląd na żywo, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizacja, tworzenie kopii zapasowej oraz przekazywanie obrazu do sieci IP), funkcja nadpisywania najstarszych nagrań wideo (ciągłość zapisu) oraz wbudowany interfejs sieciowy Ethernet.

Kamery przemysłowe LC-471 pozwalają na bardzo dokładną wideoweryfikację osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych. Podstawowe zalety profesjonalnej kamery CCTV LC-471: doskonałej jakości obraz w rozdzielczości 700 linii telewizyjnych, funkcja Dzień/Noc do obserwacji całodobowej, detekcja ruchu, powiadamianie o alarmach, maski prywatności, szeroki zakres dynamiki WDR, wygodne w użyciu menu OSD do konfiguracji parametrów pracy kamery i wiele innych.top