altram.pl
Twój koszyk: 0
Kupuj szybko bez zakładania konta!  Artykuły

Strona główna  ?  Artykuły


Monitoring dla sklepów

Monitoring CCTV- ochrona sklepów, dlaczego warto

CCTV przy dosłownym tłumaczeniu oznacza telewizję o obwodzie zamkniętym, z angielskiego Closed Circuit Television. Jednak przyjęło się używać nazwy Telewizja Przemysłowa lub Telewizyjne Systemy Dozorowe. Używa się jej w monitoringu, przesyłając obraz z kamer do określonego miejsca, gdzie obraz ten może zostać na bieżąco wyświetlany, i dzięki temu następuje forma ochrony danego obszaru, jaki ogranicza jedynie zasięg kamer.
iProVel - producent nowoczesnych systemów monitoringu wizyjnego

iProVel - producent nowoczesnych systemów monitoringu wizyjnego

Marka iProVel oferuje szeroki asortyment urządzeń monitoringu wizyjnego. W ofercie znaleźć można kamery IP, kamery CCTV, rejestratory NVR oraz wszystkie akcesoria niezbędne do zbudowania nowoczesnego systemu - zewnętrznego oraz wewnętrznego.
więcej ?
BCS-TIP5300IR-V - Kamera sieciowa IP

BCS-TIP5300IR-V - Kamera sieciowa IP

Nowoczesna megapikselowa kamera tubowa IP BCS-TIP5300IR-V to idealne rozwiązanie zarówno do wewnętrznych, jak i zewnętrznych systemów monitoringu wizyjnego. Rejestruje ona obraz doskonałej jakości w miejscach słabo oświetlonych, a nawet w całkowitych ciemnościach. Takie możliwości daje mechaniczny filtr podczerwieni oraz   nowoczesny promiennik o zasięgu do 20 metrów.
więcej ?
Skuteczne zarządzanie systemami monitoringu IP

Skuteczne zarządzanie systemami monitoringu IP

Oprogramowanie VMS   firmy Bosch Security System to obecnie jedna z najlepszych aplikacji, służących do zarządzania sieciowymi systemami telewizji przemysłowej. Ze względu na niezwykle wysoką funkcjonalność oraz skuteczność działania, oprogramowanie VMS Bosch znajduje zastosowanie w instalacjach monitoringu wizyjnego IP dla lotnisk, centrów edukacyjnych i biznesowych, transportu, centrów miast, stadionów, kasyn, fabryk, centrów handlowych, magazynów/centrów dystrybucji.
więcej ?
Wszechstronne lokalizatory GPS

Wszechstronne lokalizatory GPS

Chcesz wiedzieć gdzie jest Twoje dziecko? Masz pod opieką osobę starszą z zanikami pamięci? A może po prostu jedziesz na polowanie i nie chciałbyś zgubić psa? W każdej z tych sytuacji pomoże Ci uniwersalny lokalizator GPS LC-BE SAFE LC Security. Dzięki wysokiej funkcjonalności pole zastosowania lokalizatora GPS LC-BE SAFE nie ogranicza się wyłącznie do tych przedstawionych powyżej. Może on również służyć do lokalizacji satelitarnej różnych przedmiotów, np. samochodów, modeli zdalnie sterowanych, itp.
więcej ?
Czarna skrzynka w samochodzie

Czarna skrzynka w samochodzie

Chcesz uniknąć niezasłużonych mandatów? Uczestniczyłeś w kolizji drogowej, która nie była Twoją winą, a obciążono Cię jej kosztami? Doskonałym rozwiązaniem tych i wielu innych kwestii spornych jest czarna skrzynka w samochodzie w postaci kamery samochodowej LC-590CD. Proponowane urządzenie wyróżnia się atrakcyjną ceną, wysoką funkcjonalnością oraz bardzo dobrą jakością rejestrowanych obrazów z dźwiękiem. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwala na szybkie i precyzyjne ustalenie sprawcy każdego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyliśmy.
więcej ?
Kamery IP kopułkowe dyskretne

Kamery IP kopułkowe dyskretne

Kamery IP kopułkowe o niewielkich rozmiarach doskonale nadają się do budowy dyskretnych systemów telewizji przemysłowej dla sklepów, szkół oraz innych obiektów użyteczności publicznej, w których chcemy częściowo ukryć obecność instalacji monitoringu IP. Przykładem w pełni funkcjonalnej kamery IP kopułkowej do dyskretnego monitoringu IP może być nowa kamera firmy Geovision w wersji GV-MFD1501-4F, która w standardzie posiada zintegrowany obiektyw o ogniskowej 2,1 mm (szeroki kąt widzenia), zasilanie PoE oraz wbudowany mikrofon (możliwa realizacja dwukierunkowej komunikacji audio). Zgodna ze standardami ONVIF (Profile S), PSIA i RTSP może skutecznie współpracować z rozwiązaniami CCTV IP innych producentów.
więcej ?
Hybrydowe systemy telewizji przemysłowej

Hybrydowe systemy telewizji przemysłowej

Z myślą o budowie skutecznych i niedrogich systemów monitoringu wizyjnego, w których wykorzystuje się zarówno kamery analogowe, jak i kamery sieciowe IP, firma LC Security wprowadziła do swojej oferty wielozadaniowy rejestrator hybrydowy LC-SDVR1616 PREMIUM . Prezentowane rozwiązanie wyposażono w 16 kanałów wideo, dzięki czemu doskonale nadaje się do zastosowania w średniej i dużej wielkości obiektach, takich jak: placówki edukacyjne, szpitale, przychodnie lekarskie, przedsiębiorstwa produkcyjne, hotele, itp.
więcej ?
Kamery sportowe wyczynowe

Kamery sportowe wyczynowe

Kamery sportowe wyczynowe w wersji LC-HD10 to funkcjonalne, niedrogie i niezawodne urządzenia wizyjne, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród miłośników każdej aktywności fizycznej. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, kamery HD sportowe LC-HD10 sprawdzają się zarówno latem, zimą, jak i pod wodą.
więcej ?
Monitoring parkingu, kamera PTZ

Monitoring parkingu, kamera PTZ

Przedstawiamy wysokiej klasy kamerę szybkoobrotową PTZ LC Security w wersji  LC-9030L, która dzięki odpornej na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne obudowie, doskonale sprawdza się w zewnętrznych instalacjach CCTV dla parkingów, ulic miast oraz innych dużych terenów otwartych. Monitoring parkingu czy też ulicy miasta bazujący na kamerze LC-9030L może pracować w trybie całodobowym, co jest możliwe dzięki funkcji Dzień/Noc z mechanicznym filtrem podczerwieni (możliwa współpraca z zewnętrznym reflektorem IR LED ? praca w całkowitej ciemności).
więcej ?
Monitoring dla sklepów

Monitoring dla sklepów

Monitoring dla sklepów powinien być tworzony w oparciu o kamery przemysłowe dostarczające szczegółowy obraz oraz zapewniające efektywny nadzór wideo przez 24 godziny na dobę. Jedną z ciekawszych propozycji na samodzielną budowę instalacji CCTV dla punktu sprzedaży detalicznej jest gotowy zestaw CCTV ?monitoring sklepu?, składający się z wysokiej jakości urządzeń dozorowych firmy LC Security.

Archiwum