altram.pl
Twój koszyk: 0
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring dla sklepów

Strona główna  ?  Artykuły  ?  Monitoring dla sklepów


Monitoring dla sklepów
Monitoring dla sklepów powinien być tworzony w oparciu o kamery przemysłowe dostarczające szczegółowy obraz oraz zapewniające efektywny nadzór wideo przez 24 godziny na dobę. Jedną z ciekawszych propozycji na samodzielną budowę instalacji CCTV dla punktu sprzedaży detalicznej jest gotowy zestaw CCTV ?monitoring sklepu?, składający się z wysokiej jakości urządzeń dozorowych firmy LC Security.

Oprócz całodobowego nadzoru wideo prezentowany zestaw umożliwia zdalne zarządzanie i podgląd obrazu z kamer za pomocą sieci LAN, Internet oraz urządzeń mobilnych (kontrola nad sklepem niezależnie od tego gdzie w danym momencie się znajdujemy).

Elementem odpowiedzialnym za zarządzenie systemem telewizji przemysłowej oraz za rejestrację materiałów wideo jest funkcjonalny rejestrator cyfrowy LC-4000 (dołączony dysk twardy 500 GB) z kompresją H.264, zapewniający jednoczesną obsługę maksymalnie 4 kamer CCTV i 1 mikrofonu ? możliwe rozbudowanie instalacji o dodatkowe 2 kamery przemysłowe. Łączna prędkość zapisu obrazu w rozdzielczości PAL D1 wynosi 100 kl./s (25fps dla każdego kanału wideo), natomiast dla rozdzielczości CIF 200 kl./s (50fps dla każdego kanału wideo). Dodatkową zaletą rejestratora LC-4000 jest wielozadaniowość HEXAPLEX, która zapewnia maksymalną funkcjonalność systemów monitoringu wizyjnego dla sklepu.

Podstawową kamerą wchodzącą w skład zestawu ?monitoring sklepu? jest zaawansowana technologicznie, wandaloodporna kamera kopułkowa LC-688FISHEYE, której podstawową zaletą użytkową jest możliwość uzyskania kąta obserwacji na poziomie 180 stopni (doskonała alternatywa dla drogich kamer obrotowych). Drugą kamerą, która doskonale nadaje się do obserwacji kasy jest kamera LC-SZ46T, którą standardowo wyposażono obiektyw o zmiennej ogniskowej 2,8-12 mm Iris Lens (ZOOM). Podobnie jak model LC-688FISHEYE posiada kopułkową obudowę wandaloodporną. Obie kamery posiadają funkcję Dzień/Noc z reflektorem podczerwieni, która pozwala na pracę w trybie całodobowym (nawet w całkowitej ciemności).top