altram.pl
Twój koszyk: 0
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery sportowe wyczynowe

Strona główna  ?  Artykuły  ?  Kamery sportowe wyczynowe


Kamery sportowe wyczynowe
Kamery sportowe wyczynowe w wersji LC-HD10 to funkcjonalne, niedrogie i niezawodne urządzenia wizyjne, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród miłośników każdej aktywności fizycznej. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, kamery HD sportowe LC-HD10 sprawdzają się zarówno latem, zimą, jak i pod wodą.

Kamery wyczynowe do sportów LC-HD10 mogą bezawaryjnie pracować w trudnych warunkach środowiskowych, dzięki odpornej na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe obudowie, która dodatkowo charakteryzuje się wodoszczelnością do 20 metrów (można wykorzystać kamerę do kręcenia filmów w trakcie nurkowania). Dzięki wbudowanym białym diodom LED, kamera sportowa LC-HD10 pozwala na kręcenie filmów w nocy lub przy minimalnym oświetleniu zewnętrznym.

Prezentowana kamera HD sportowa korzysta z przetwornika obrazu CMOS 5MP, który gwarantuje prawidłowe odwzorowanie obserwowanej sceny oraz dostarcza pełen detali obraz. Dzięki niemu kamera może nagrywać filmy w jakości HD 720p oraz wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Zastosowany w kamerze szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 120 stopni, pozwala na uchwycenie wielu interesujących nas szczegółów.

Pozostałe właściwości kamery do sportów LC-HD10: zapis danych na karcie pamięci microSD (pojemność do 32 GB), łatwy w użyciu i stabilny system mocowań, możliwość rejestracji dźwięki, inicjacja nagrań wideo po detekcji ruchu, łatwy eksport nagrań wideo i zdjęć na inne urządzenia.
top